Главная > Всі новини > Активісти району > На Київщині опалювальний сезон розпочався в усіх громадах

На Київщині опалювальний сезон розпочався в усіх громадах

На Київщині опалювальний сезон розпочався в усіх без винятку територіальних громадах. Загалом там працюють 1314 котелень.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

“Наразі в області до теплопостачання активно підключають соціальні об’єкти та житлові будинки. Роботи тривають”, — зазначив Кравченко.

За його словами, до тепла вже під’єднали 574 дошкільні заклади, 595 закладів освіти, 495 лікувальних закладів та 2543 житлові будинки. 

Голова ОВА зауважив, що унаслідок постійних ракетних атак по енергетичній інфраструктурі регіону минулі осінь та зима були вкрай складними, і щоб пройти без проблем новий опалювальний сезон, підготовку до нього розпочали наприкінці травня. Закінчили її на початку жовтня.

“Там, де була потреба, відремонтували водопровідні та каналізаційні мережі, насосні станції, очисні споруди, артсвердловини тощо. Підготували спеціалізовану прибиральну техніку, заготовили посипковий матеріал та реагенти. Підготували до роботи котельні та теплові мережі. На обласному та місцевому рівнях працювали територіальні штаби”, — розповів посадовець.

Крім цього, за словами очільника ОВА, наразі проводяться заходи із забезпечення області альтернативними джерелами живлення.

Нагадаємо, на Київщині почали посилювати безпеку об’єктів критичної інфраструктури.