Главная > Всі новини > Активісти району > На Дегтярівському шляхопроводі тимчасово закриють рух тролейбусів та авто

На Дегтярівському шляхопроводі тимчасово закриють рух тролейбусів та авто

З 30 вересня до 2 жовтня на Дегтярівському шляхопроводі дорожники встановлюватимуть нові балки. Тому на ділянці сполучення вулиць Олександра Довженка та Олени Теліги обмежать рух тролейбусів та авто, повідомили в “Київавтодорі”. 

В установі зазначили, що проїзд авто організують за принципом турбіни: в усі напрямки за допомогою тимчасових світлофорів.

До того ж із 30 вересня до 2 жовтня на вул. О. Довженка громадський транспорт рухатиметься зі змінами.

Зокрема закриють рух тролейбусів на вул. О. Теліги та вул. О. Довженка — на ділянці від вул. Дорогожицької до тролейбусного депо № 2.

На цей період наземний громадський транспорт курсуватиме:

  • тролейбуси №№ 22-К і 27 їздитимуть від вул. Кадетський Гай та залізничної станції “Київ-Волинський” до Індустріального шляхопроводу. Маршрутам присвоєні №№ 22-А, 27-К.

  • тролейбуси маршруту № 30 – від вул. Милославської до вул. Кадетський Гай – через вул. Дорогожицьку – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В’ячеслава Чорновола – просп. Повітрофлотський. Для зручності пасажирів маршрут курсуватиме під № 30-Д;
  • тимчасовий автобусний маршрут загального користування № 27-ТР “Ст. м. “Почайна” – зал. ст. “Київ-Волинський” – трасою руху тролейбусів маршруту № 27;
  • тимчасовий автобусний маршрут загального користування № 42-ТР “Ст. м “Либідська” – вул. Ольжича” – трасою руху тролейбусів маршруту № 42-Д.

Відкрити рух новим Дегтярівським шляхопроводом планують до кінця цього року.

Нагадаємо, на проспекті Володимира Івасюка до 6 жовтня обмежили рух транспорту між двома вулицями.