Главная > Все новости > Активисты района > На Дарниці замість радянського пам’ятника встановлять монумент Героям російсько-української війни

На Дарниці замість радянського пам’ятника встановлять монумент Героям російсько-української війни

У Дарницькому районі Києва замість радянського пам’ятника екіпажу бронепоїзда “Таращанець” збираються встановити пам’ятний монумент та створити алею слави.

Про це повідомив виконувач обов’язків голови Дарницької РДА Микола Калашник.

В парку Таращанець, що знаходиться між вулицями Костянтина Заслонова та Ялтинською, з’явиться монумент на честь Героїв російсько-української війни. Також неподалік планують облаштувати алею слави загиблих захисників-дарничан із фотографією та біографією кожного з них.

“Попередньо думаємо продовжити втілення задуманого на алеї дубів, що висаджуємо декілька років поспіль у памʼять загиблих захисників і захисниць, у парку Партизанської слави”, — зазначив посадовець.

Крім цього, вулицю радянського партизана Костянтина Заслонова хочуть перейменувати на честь полеглих Героїв, що проживали у Дарницькому районі. 

Нагадаємо, 10 листопада Кабінет міністрів ухвалив рішення про вилучення з Державного реєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини національного значення ряду пам’ятників. Один з них — пам’ятник екіпажу бронепоїзда “Таращанець”.