Главная > Всі новини > Активісти району > На Андріївському узвозі зупинили демонтаж історичного будинку: фото

На Андріївському узвозі зупинили демонтаж історичного будинку: фото

У Києві призупинили розбір історичного будинку 19 століття, який належав Всеволоду Тарнавському. Про це повідомив Дмитро Перов у Facebook.

Після звернення до Нацполіції, інспектори з Департаменту охорони культурної спадщини КМДА видали припис забудовнику стосовно зупинення незаконних робіт на Андріївському узвозі, 26.

Попри те, що цей будинок не знаходиться на обліку як пам’ятка або об’єкт культурної спадщини, він стоїть впритул до двох пам’яток архітектури й містобудування місцевого значення. Крім того, Андріївський узвіз, який ще називають київським Монмартром, є вулицею пам’яткою. Кожна з будівель там охороняється законом.

Андріївський узвіз є вулицею-памяткою містобудування національного значення. Кожна садиба (будинок + історично сформована ділянка) вулиці охороняється Законом. Зокрема і садиба № 26

Нагадаємо, що 1 вересня будівельники розібрали дах і почали заливати нове перекриття з бетону. За словами активістів, там збираються звести надбудову.

Це вже друга спроба розібрати історичну будівлю. Рік тому демонтаж вдалося зупинити, але будинок зазнав значних пошкоджень.