Главная > Все новости > На 7 напрямках відкривають гуманітарні коридори: список маршрутів

На 7 напрямках відкривають гуманітарні коридори: список маршрутів

Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила про сім «зелених коридорів» для евакуації населення. Гуманітарні коридори будуть відкриті за наступними маршрутами: 

Тростянець — Полтава

За маршрутом: Тростянець — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Зазначається, що люди поїдуть частково на автобусах, частково на власному транспорті.

Краснопілля — Полтава

За маршрутом: Краснопілля — Верхня Сироватка — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Люди частково поїдуть на автобусах, частково на особистому транспорті.

Суми — Полтава

За маршрутом: Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. З Сум люди виїдуть на особистому транспорті, а з Полтави будуть відправлені автобуси для вивозу людей, які не мають особистого транспорту.

Маріуполь — Запоріжжя

За маршрутом: Маріуполь — Портовське — Мангуш — в обхід Нікольське — Республіка — Розівка — Більмак — Пологи — Оріхів — Запоріжжя. З обов’язковим розмінуванням по всьому маршруту.

Волноваха — Покровськ

За маршуртом: Волноваха — Валер’янівка — Новоандріївка — Кирилівка — Вугледар — Покровськ.

Ізюм — Лозова

За маршуртом: Ізюм — Мала Комишеваха — Барвинково — Близнеци — Лозова. Автобуси для евакуації будуть їхати з міста Лозова

Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель — Київ

За маршуртом: Стоянка — Білгородка — Київ. Для евакуації людей будуть направлені автобуси з міста Київ

«Хочу повідомити про те, що на захопленій збройними силами РФ Чорнобильській атомній електростанції була пошкоджена спеціальна лінія електропередач, в результаті чого знеструмленими залишился енергоблоки. Ми вимагаємо негайно допустити ремонтну бригаду для ліквідації пошкоджень і просимо світову спільноту сфокусувати свою увагу саме на цій проблемі», — заявила Верещук.

Вона також закликала окупантів допустити проїзд спеціальної техніки та ремонтрої бригади для ліквідації пошкодження на газовій магістралі Донецьк — Маріуполь. Зараз там без тепла залишилися більше мільйона людей в містах Маріуполь, Бердянськ та інших.

#війна в Україні