Главная > Всі новини > Активісти району > Мурали Києва: ескізи та локації нових стінописів погоджуватиме комісія експертів

Мурали Києва: ескізи та локації нових стінописів погоджуватиме комісія експертів

У Києві створять спеціальну комісію, яка буде погоджувати ескізи та локації нових муралів. До неї увійдуть депутати, представники КМДА, постійних комісії Київради та громадськість. 

Про це повідомили на сайті Київради.

“Така синергія та об’єднання зусиль нададуть можливість врегулювати надзвичайно актуальне в місті Києві питання погодження ескізів та локацій розміщення монументальних розписів на будівлях і спорудах міста”, — йдеться у дописі.

Наразі столичні депутати мають прийняти проєкт рішення та затвердити склад, повноваження та порядок роботи комісії.

Зазначається, що залучатимуть експертів в галузях мистецтвознавства, мовознавства, краєзнавства, архітектури та охорони пам’яток.

Нагадаємо, наприкінці 2023 року Київська міська рада ухвалила рішення про обов’язкове погодження ескізів та локацій розміщення монументальних розписів на території столиці.

Раніше ми писали, що біля сходів нижнього ярусу Подільської набережної (станція метро “Поштова площа”), створили нове графіті на підтримку полонених захисників “Азовсталі”.