Главная > Все новости > Активисты района > Морські котики в оренду: UAnimals заявили в поліцію через знущання над тваринами

Морські котики в оренду: UAnimals заявили в поліцію через знущання над тваринами

Зоозахисники UAnimals звернулися до поліції через фотосесію TikTok-блогерів з морськими котиками.

Про це йдеться на сторінці організації в Facebook.

Зазначається, що тварин блогерці Стасі Макєєвій доставили прямо у номер в одеському готелі Nemo. В UAnimals вважають, що морських котиків для фотосесії та відео в соцмережі надали з дельфінарію “Немо”.

“Така поведінка блогерів та керівництва готельного комплексу “Немо” є жорстоким поводженням із тваринами та пропагандою експлуатації! А сама ця історія вчергове показує, що тварини для дельфінаріїв — всього лише інструмент заробітку, — наголосили в організації.

Зоозахисники подали заяву до поліції, оскільки закон забороняє фотопослуги з дикими тваринами поза межами зоопарків, цирків та дельфінаріїв.

Відео з морськими котиками блогерка видалила зі своєї сторінки в TikTok, а в дельфінарії повидаляли всі обурені коментарі.

Водночас ще один блогер, який також був у готелі та знімав відео з морськими котиками, записав пояснення. Так, Олег Машуковський заявив, що не брав тварин “в оренду”, бо вони нібито самі “гуляють” готелем.

“Я себе так заспокоїв, що у тваринок все добре.. Морські котики вони дуже контактні… В мене не було на той момент жодної думки, що це може бути якось ненормально”, — заявив тіктокер.

Нагадаємо, раніше проти столичного університету відкрили справу за досліди над тваринами.

#тварини #поліція #UAnimals #дельфінарії