Главная > Всі новини > Активісти району > Могилу Ватутіна планують перенести з Маріїнського парку в інше місце

Могилу Ватутіна планують перенести з Маріїнського парку в інше місце

Фото: wikipedia

Після демонтажу пам’ятника Ватутіну, могилу радянського ватажка також планують перенести з Маріїнського парку в інше місце. МКІП підтримає перенесення, коли отримає весь пакет документів від КМДА.

Наголошується, що на цей час запиту щодо вилучення могили, як пам’ятки історичного значення, з Держреєстру або її переміщення на адресу МКІП не надходило.

Щойно МКІП отримає документи, в якнайкшвидший спосіб запустить процес.

Наразі необхідно підготувати документи до КМУ, де потрібно обґрунтувати причини неможливості збереження пам’ятки на цьому місці або необхідності її перенесення, а для ексгумації останків необхідно визначити місце майбутнього перепоховання. Відповідне клопотання направлять до Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті жертв війни та політичних репресій при Кабінеті Міністрів України

Поки що могила військового діяча генерала радянської армії М.Ф. Ватутіна є пам’яткою історії національного значення та охороняється державою.

Нагадаємо, що 8 лютого у Києві демонтували пам’ятник радянському льотчику Валерію Чкалову, а 9 лютого — пам’ятник Ватутіну.