Главная > Все новости > Активисты района > «Мистецтво у країні війни»: 25 серій про українських митців виклали на Youtube

«Мистецтво у країні війни»: 25 серій про українських митців виклали на Youtube

Документальний серіал «Мистецтво у країні війни» про митців та мисткинь, які продовжили творити в Україні можна подивитися на Youtube та Київстар ТБ. Вже доступні для перегляду 25 епізодів.

У кожній серії розповідається про художників, письменників, композиторів, які залишилися у країні пропри війну.
Це невеличкі історії про те, що вони відчували, коли почалася війна, як працювали та що робитимуть далі. «Кожен з них розповість про власний шлях виживання та повернення до творчості», — йдеться в описі до фільму.

Головними героями документалки «Мистецтво у країні війни» стали художниця Алевтина Кахідзе, поетеса Світлана Поваляєва (мати Романа Ратушного), художник В’ячеслав Снісаренко, митець Александер Кроліковські, письменник Любко Дереш тощо.

Кожна серія триває від 9 до 16 хвилин. Створення фільму ініційовано студією DocNoteFilms у співпраці з об’єднанням Babylon’13.

Раніше ми писали, що на Megogo вийшов документальний аудіосеріал «Опір» про оборону Ірпеня. Головними героями аудіосеріалу стали військові з ТрО та інші добровольці.