Главная > Все новости > Анонсы > Мешканцям Оболоні запропонували сортувати сміття

Мешканцям Оболоні запропонували сортувати сміття

За даними «Київкомунсервіс» роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» на лівому березі міста підходять до завершення. Загалом по місту вже встановлено 380 контейнерів даного типу. Наразі, розпочинаються роботи з встановлення контейнерів в житловій забудові на правому березі з Оболонського району. Небайдужих мешканців Оболоні, які прагнуть сортувати сміття, просять активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями для встановлення.

На основі звернень, спільно з Оболонською РДА та Керуючою компанію по утриманню житлового фонду району, буде опрацьовано локації, узгоджено адреси та сформовано маршрути вивезення відходів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: http://kks.kiev.ua/zvernennya/.

У «Київкомунсервісі» нагадали, що потрібно враховувати, чи є на прибудинковій території майданчик (4 х 2 метри) для встановлення, та можливість заїзду спецавтотранспорту.

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

За попереднім досвідом встановлення контейнерів, просимо звернути увагу, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «небайдужими мешканцями», — попередили у підприємстві. —  Також, необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні. Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, ВИКЛЮЧНО за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс». На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону Ви можете подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.

Джерело