Главная > Всі новини > Активісти району > Meest запустила пришвидшену доставку у Польщу за 5 діб

Meest запустила пришвидшену доставку у Польщу за 5 діб

Фото: Meest

Логістична компанія Meest запустила новий формат поштових відправлень до Польщі зі скороченим терміном доставки від п’яти діб. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Тепер адресат може отримати посилку не тільки кур’єром, але й у відділенні або поштоматі місцевого оператора — компанії InPost. Надіслати ж відправлення з України можна через відділення Meest або скориставшись безкоштовною послугою “Виклик кур’єра”.

Термін доставки становить від п’яти до десяти діб, а коштує послуга від 230 грн. У Meest кажуть, що їхній новий тариф є найвигіднішим на ринку.

Крім Польщі, компанія також доставляє посилки з України у понад 40 країн світу. Серед них — США, Канада, Франція, Естонія, Латвія, Литва, Німеччина та інші. Процес відправлення посилки в іншу країну не відрізняється від відправлення до іншого міста — достатньо прийти до відділення або скористатися послугою кур’єра. Тарифи на міжнародну доставку залежать від типу посилки та місця призначення, а середній термін доставки становить від тижня до двох.

Нагадаємо, автобусний бюджетний перевізник FlixBus запускає нові маршрути до Німеччини та Польщі з українських міст. Перші рейси відправляться 14 лютого.