Главная > Все новости > McDonald’s повертається в Україну

McDonald’s повертається в Україну

Компанія McDonald’s вирішила відновити роботу частини ресторанів в Україні. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Цю ж інформацію підтвердили в компанії.

Спочатку заклади відкриють у Києві та в західних регіонах України.

Точної дати Кулеба не назвав, лише зазначив, що до безпосереднього відкриття ще потрібен певний час. Проте рішення вже точно ухвалено.

«Як ви знаєте, ми вели довгі переговори і переконували McDonald‘s відновити роботу в Україні. Я вдячний керівництву компанії за ухвалене рішення. І окрема подяка усім, хто долучився до цієї адвокації у США та в Україні», — каже міністр.

В McDonald‘s теж не кажуть, коли саме запрацюють заклади мережі. Зазначають лишень, що протягом наступних місяців будуть «займатися відновленням ланцюгів постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки людей і клієнтів».

За словами Кулеби, повернення американської компанії в Україну — це не просто радісна новина для всіх громадян, які так довго цього чекали, а й «насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні, навіть попри умови війни».

#McDonald’s #МакДональдз