Главная > Всі новини > Активісти району > McDonald’s оголосив плани про масові скорочення персоналу

McDonald’s оголосив плани про масові скорочення персоналу

Фото: unsplash.com

Найвідоміша мережа фастфуду McDonald’s планує скоротити частину свого персоналу у 2023 році. Про це повідомив генеральний директор компанії Кріс Кемпчінскі у пам’ятці для співробітників, пише CNN.

За його словами, McDonald’s оцінив “ролі та рівень персоналу в окремих частинах організації” і готує “важкі рішення” щодо скорочення працівників. Зокрема, компанія перегляне пріоритети щодо окремих напрямків, а деякі можуть взагалі згорнути.

“Це допоможе нам рухатися швидше як організації, одночасно зменшивши наші глобальні витрати та звільнивши ресурси, щоб інвестувати їх у наше зростання”, — заявив Кемпчінскі.

Зазначається, що під час пандемії COVID-19 та протягом останнього року продажі McDonald’s значно збільшились, але Кемпчінскі каже, що вони не збираються спочивати на лаврах. Натомість компанія зосередиться на “подоланні внутрішніх бар’єрів”, підвищенні інноваційності та скороченні напрямків роботи, які не відповідають її пріоритетам. Також McDonald’s планує активніше відкривати нові заклади, щоб продовжити зростання на своїх основних ринках.

За словами Кемпчінскі, McDonald’s має стати ще більш інноваційною та ефективною компанією, але це також означає скорочення штату працівників. Деякі наявні зараз посади або будуть перенесені, або взагалі можуть зникнути. Свої майбутні кадрові плани компанія планує оприлюднити до 3 квітня. Яку саме кількість працівників планує звільнити McDonald’s, або скільки грошей це зекономить, Кемпчінський не каже.

Відповідно до останнього річного звіту McDonald’s, наприкінці 2021 року у них загалом працювало близько 200 тисяч корпоративних співробітників і працівників ресторанів. Понад 75% з них — за межами Сполучених Штатів. Крім того, більш як два мільйони людей працюють у франшизі закладів McDonald’s по всьому світу.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Марк Цукерберг звільнив 11 тисяч працівників з компанії Meta. До цього там загалом працювали 87 тисяч людей по всьому світу.