Главная > Всі новини > McDonald’s оформлює оренду землі в столиці: проєкт рішення міськради Києва

McDonald’s оформлює оренду землі в столиці: проєкт рішення міськради Києва

Любителі поласувати гамбургерами від «McDonald’s» — радійте! Компанія налаштована повернутися до роботи.

5 липня на сайті міської ради Києва з’явився проєкт рішення щодо передачі в оренду на 10 років ділянок по проспекту Оболонському, 26 відомому закладу харчування.

Згідно з пояснювальною запискою, ділянки перебували в оренді до жовтня 2020 року у акціонерного товариства «Будинок побуту «Оболонь». Це товариство побудувало закусочну, яку передало у жовтні 2017 року відомій мережі.

Нагадаємо, що за вказаною адресою – пр. Оболонський, 26 вже знаходиться заклад харчування. Цим рішенням компанія «МАКДОНАЛЬДЗ ЮКРЕЙН ЛТД» оформлює право на оренду землі.

ЗАКЛАДИ ЗАЧИНИЛИСЯ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ

Нагадаємо, що в травні цього року виповнилося 25 років як в Україні відкрився перший МакДональдз. Але попри війну в день народження ресторани були зачинені через війну. Про це написала на сторінці закладу у соцмережі Генеральна директорка МакДональдз Україна Юлія Бадрітдінова.

Поновлення роботи «Маків» настільки важлива й гостра тема, що в перемовини про відкриття ресторанів включилося навіть МЗС.

«Кілька тижнів тому ми встановили зв’язок з українським офісом, а потім і з штаб-квартирою McDonald’s у США. Ми також порушили це питання в офіційних контактах з урядом США, адже МакДо є одним з найбільш відомих американських брендів. Процес рухається», — написав міністр в середині червня цього року.

У McDonald’s не називають точних строків відкриття ресторанів, але за неофіційними даними, це може трапитися у серпні. Відомо, що заклади не буде працювати під час повітряних тривог.