Главная > Все новости > «Марітіму» – «Віторія» Сетубал: важко віддати комусь перевагу

«Марітіму» – «Віторія» Сетубал: важко віддати комусь перевагу

В поєдинку 25-го туру Прімейри «Марітіму» прийматиме «Віторію» Сетубал. Обидві команди йшли на паузу в не надто хорошій формі, і ситуація в таблиці у обох схожа, однозначно команди не будуть готові на всі 100%, тому очікуємо рівної гри.

«Марітіму» перебуває на 16-й сходинці в таблиці маючи 24 очки, команда на 8 очок випереджає зону вильоту. Перед паузою «Марітіму» показав невдалі результати, команда програла останні 3 зустрічі в чемпіонаті, а загалом команда за 24 тури здобула лише 5 перемог. Команда забиває не багато – 22 голи за 24 тури, але в нижній частині таблиці, це один з кращих результатів. “Пропускає команда не мало – 32 голи, але і це далеко не найгірший показник” – повідомляє редакція «Рейтингу Букмекерів».

«Віторія» із Сетубалу перебуває в трохи кращій ситуації, команда йшла на карантин займаючи 12-е місце в таблиці чемпіонату, маючи 28 очок, і відстаючи від зони вильоту на 12 очко, що дозволяє команді більш безпечніше себе почувати. Однак результати в команди не набагато кращі, за суперника – у «Віторії» на одну перемогу більше на даний момент, однак команда багато грає внічию – 10 нічиїх за 24 тури, і це один з найвищих показників. А от забиває команда мало – 17 голів за 24 поєдинки, і це другий найнижчий показник в чемпіонаті після «Портімоненсі», хоч і пропускає команда не надто багато, а 27 голів, наприклад 3-я і 4-а команди ліги «Брага» і «Спортінг» пропустили лише на гол менше.

Перед паузою у обох команд були проблеми – «Марітіму» програв 3 останні тури, а «Віторія» не вигравала останні 6 поєдинків. Команда далеко не найкращі в чемпіонаті за забитими голами, а скоріше навпаки – в середньому в поєдинку за участі «Марітіму» забивається 2,3 голи, а в матчах за участі «Віторії» Сетубал і взагалі 1,8, що є одним із найнижчих в лізі показників. У складі обох команда немає явно виражених бомбардирів – у складі «Марітіму» найбільше забив Родріго Піньйо – всього 5 голів за 18 турів, а у складі «Віторії» найбільше забив Карліньйос – 3 голи. Так показники явно не вражають, але це зрозуміло, адже команди мало забивають.