Главная > Все новости > Маленький ювілей Центру надання адміністративних послуг Оболонського району

Маленький ювілей Центру надання адміністративних послуг Оболонського району

4 вересня 2019 року управління (Центр) надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відсвяткував свій маленький ювілей – рік з часу утворення Центру з правом юридичної особи публічного права. Взагалі Центр надання адміністративних послуг Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації функціонує з 18 лютого 2016 року.

У Центрі надання адміністративних послуг облаштовано 41 робоче місце, з них 26 – для адміністраторів, якими надається більше ніж 150 адміністративних послуг. Постійно впроваджуються нові послуги, зокрема, впроваджено послуги Міністерства внутрішніх справ, РАЦСу, Державного земельного кадастру.

Центр користується значним попитом серед заявників, зокрема спостерігається позитивна тенденція збільшення кількості наданих послуг. Так, на сьогодні, у Центрі вже прийнято 61091 заява на отримання адміністративних послуг (протягом аналогічного періоду 2018 року було прийнято 45177 заяв).

Найчастіше до Центру звертаються за послугами з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, питань реєстрації місця проживання, державної реєстрації права власності на нерухоме майно, оформлення посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, а також оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон та паспорту громадянина України у формі ID-картки.

Джерело