Главная > Все новости > Активисты района > ЛУН Місто створило «різдвяну карту» України з ялинками та ковзанками

ЛУН Місто створило «різдвяну карту» України з ялинками та ковзанками

На інтерактивну мапу ЛУН Місто додали новий шар, на якому позначене розташування новорічних ялинок, ковзанок та інших новорічних локацій в українських містах. Про це повідомила команда проєкту.

На «різдвяній карті» загалом вже позначені близько 40 святкових локацій у Києві, Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові та інших містах України. Ці локації першою чергою розраховані на дітей, а їхній перелік постійно поповнюється. При натисканні на локацію відкривається картка з більш детальною інформацією про неї.

«За допомогою карти можна дізнатися, які міста все ж вирішили встановили символічні ялинки, якими вони будуть цього року, де облаштували ковзанки», — кажуть у ЛУН Місто.

Різдвяна карта Лун Місто

Зокрема, на «різдвяній карті» позначені шість святкових локацій столиці, серед яких — ялинки на Софійській площі та на Центральному вокзалі, Полярний експрес Київської дитячої залізниці тощо.

Нагадаємо, напередодні, у День святого Миколая, на Софійській площі запалили головну ялинку країни. Її прикрасили жовто-блакитними іграшками та голубами, а на верхівці встановили тризуб. Підсвічуватися 12-метрова ялинка буде від генератора.