Главная > Всі новини > Активісти району > LUCKYREEF випустив нову колекцію спортивного одягу з патріотичною вишивкою

LUCKYREEF випустив нову колекцію спортивного одягу з патріотичною вишивкою

Фото: instagram.com/lucky.reef_brand

Український бренд LUCKYREEF презентував нову колекцію спортивного одягу з українською символікою. Особливістю колекції є прикрашення худі вишивкою ручної роботи.

Український бренд LUCKYREEF презентував нову колекцію спортивного одягу з українською символікою.Бренд спеціалізується на колекціях пляжного одягу, але традиційно кожного сезону осінь-зима вони презентують нову casual лінійку. До колекції ввійшли комплекти з утепленої бавовни, що складаються з худі та спортивних джогерів.

Традиційні вишиванки не завжди легко вписати в повсякденний гардероб, а такі худі з вишивкою матимуть чудовий  вигляд в повсякденних образах, їж можна легко комбінувати з джинсами спортивними джогерами, штанами карго та грубими чоботами на шнурівці. 

На одязі можна побачити жовто-блакитне серце, національний герб, пшеничні поля, квітучі яскраво-червоні маки.

Український бренд LUCKYREEF презентував нову колекцію спортивного одягу з українською символікою.Представники  LUCKYREEF кажуть, що кожного місяця дизайн вишивок змінюватиметься, щоб кожен зміг підібрати саме свій варіант оздоблення або обрати класичний варіант костюма без вишивки. 

LUCKYREEF презентував нову колекцію спортивного одягу з українською символікою.Колекція створена з любов’ю до Батьківщини та заради піднесення морального духу кожного українця.

До речі, німецький дизайнер та блогер Франк Пітер Вайлд, який щодня з початку повномасштабної війни викладав ліфтолуки в синьо-жовтому вбранні, на головному фото з вишитим українским сердцем.

Раніше ми писали, що Бренд LOGVIN створив колекцію прикрас спільно з Музеєм історії України.