Главная > Все новости > Літні дощі та тепло: якою буде погода в Києві у червні

Літні дощі та тепло: якою буде погода в Києві у червні

Цього року червнева погода у Києві та в Україні загалом буде дещо теплішою, ніж зазвичай, а кількість опадів очікується в межах місячної норми. Такі прогнози дає Український гідрометцентр. 

Зокрема, середня місячна температура повітря у червні становитиме +18+23 градуси по Цельсію. Це на +1+1,5 градуси тепліше, ніж зазвичай. У гірських районах температура повітря складатиме +15+19 градусів по Цельсію. 

Що стосується опадів, то вони очікуються в межах норми — 49-108 мм (109-164 мм у Карпатах).

За даними порталу Gismeteo, у Києві погода у червні буде теплою. Місцями очікується дощ та грози. Згідно з прогнозом погоди, найтеплішим буде день 9 червня. Тоді температура повітря вдень становитиме +26 градусів по Цельсію, а вночі — +18 градусів. Найхолоднішим може бути 5 травня. Відповідно до інформації на порталі, у цей день температура повітня становитиме +16 градусів вдень та +12 градусів вночі. Очікується сильний дощ. 

Синоптик Наталка Діденко також звертає увагу, що червень в Україні розпочнеться справжніми літніми градусами. 1 червня, ближче до вечора, у Києві очікується дощ із грозою, вітер південно-східний, помірний. Температура повітря становитиме +25 градусів Цельсія. 

Уже 2 червня короткочасний дощ із грозою у Києві ймовірний у другій половині дня або також ввечері. 

“При грозі може сильніше рвонути, коротко, вітер. Тепература повітря — хоч пий, спеки поки нема, холод прогнали: протягом дня у столиці очікується +25+26 градусів”, — написала Діденко.