Главная > Все новости > Ландшафтний дизайн парку на Оболоні визнано найкращим

Ландшафтний дизайн парку на Оболоні визнано найкращим

Парк «Наталка» визнано кращим реалізованим об’єктом громадського простору. Журі Української національної премії з ландшафтної архітектури та дизайну визначило його як лауреата 1 ступеня.

Ця премія присуджується за кращі суспільні ландшафтні об’єкти, виконані на території України за останні 10 років (терміни проєктування і реалізації). Оцінюють досвідчені архітектори, містобудівники, ландшафтні дизайнери з різних країн. Тож по праву можна сказати, що парк «Наталка» відповідає міжнародним стандартам.

– Впевнений, що наступного року ми зможемо представити на Премію ще не один об’єкт. Адже Київ змінюється, парки та сквери перетворюються на сучасні зелені зони для відпочинку. І вони є достойними оцінки кваліфікованого журі. Дякую громадській організації «Парк Наталка» та меру столиці Віталію Кличку за принципову позицію щодо повернення даної території до власності територіальної громади, ініціативу створення парку та керівникові КП УЗН Оболонського району Марії Ковальчук за особистий внесок у створення справді «золотого стандарту» паркового будівництва столиці, – сказав керівник КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Джерело