Главная > Всі новини > Активісти району > Кияни створили восьму петицію з проханням відмінити зупинки громадського транспорту під час тривог

Кияни створили восьму петицію з проханням відмінити зупинки громадського транспорту під час тривог

На сайті Київради з’явилась вже 8 електронна петиція з проханням відмінити зупинку громадського транспорту та метро під час повітряних тривог. 

У тексті йдеться, що під час повітряних тривог у Києві зупиняється весь наземний комунальний транспорт, в той час як маршрутні автобуси, таксі, приватний транспорт продовжують їздити.

При тому, що зупиняється громадський транспорт на відкритих ділянках.

Зупинки призводять до занепаду стану транспорту, втрати коштів міським бюджетом, запізнення людей на навчання/роботу і зайвих витрат пасажирів при пересадках. 

Автор також зазначає, що минулу петицію відхилили “прикриваючись військовою адміністрацією й нібито “турботою” про безпеку людей” — водночас, приватні перевізники і маршрутчики продовжують їздити містом під час тривог без жодних перешкод.

Крім того, під час зупинок люди не йдуть до укриттів, а просто виходять з транспорту і скупчуються прямо на зупинці, чекаючи відбою — через те, що міська влада не забезпечила належну кількість і якість сховищ і людям в багатьох місцях немає куди йти і ховатися. 

“Наш Київ” вже писав, що друга петиція щодо збереження садиби Зеленських набрала необхідну кількість підписів.