Главная > Всі новини > Активісти району > Коли запустять човниковий рух на закритих станціях метро

Коли запустять човниковий рух на закритих станціях метро

Столична влада планує запустити човниковий рух на Голосіївській лінії київського метро вже завтра, 13 грудня.

Про це в ефірі телеканалу “Київ24” повідомив очільник департаменту транспортної інфраструктури Руслан Кандибор.

Він розповів, що це будуть тестові випробування човникового руху в нічному режимі. Після цього розроблять детальний графік руху поїздів.

“Ми розглядаємо все ж таки два потяги запускати по двох коліях та це буде інтервал з 30 до 15 хвилин вийде в нас. Кожен потяг буде з інтервалом 15 хвилин ходити”, — зазначив Кандибор.

Своєю чергою директор столичної підземки Віктор Брагінський пояснив, що рух методом човника, який збираються запускати закритою ділянкою метро, працюватиме за тим же принципом, що й фунікулер. Це коли потяг курсує по обох коліях у правильному та неправильному русі.

“Також ми опрацьовуємо разом з наземним транспортом залучення такого короткого маршруту від станції Либідська до станції Деміївська і Голосіївська. Найближчим часом, коли будуть опрацьовані всі безпекові заходи, ми повідомимо завчасно про відкриття такого маршруту. Потяг буде зупинятися на кожній станції з Теремків до Деміївської”, — розповів Брагінський.

Водночас він наголосив, що від Деміївської до Либідської човниковий рух запустити не зможуть, оскільки тоді зіб’ється графік роботи від станції Героїв Дніпра до Либідської.

Нагадаємо, відучора в Києві запрацювала окрема смуга для автобусів за маршрутом закритих станцій.

#рух транспорту #київське метро