Главная > Все новости > Активисты района > Коли у Києві прогнозують перший сніг

Коли у Києві прогнозують перший сніг

За прогнозами деяких погодних сайтів, перший сніг в Києві варто очікувати вже 13-14 листопада, за даними інших — найближчим часом ніякого снігу не обіцяють.

Ми вирішили дізнатися, які є поширені прогнози щодо першого снігу в Києві.

Прогноз щодо першого снігу від Укргідрометцентру

Директор “Укргідрометцентру” Анатолій Прокопенко переконаний, що, як мінімум, до завтра сніг малоймовірний по всій Україні й у Києві зокрема.

Після 10 листопада, на його думку, сніг у столиці можливий через мінусову температуру, проте очікувати кучугур чи заметілей не варто. Якщо сніг і піде, то дуже незначний — кілька “окремих сніжинок, не більше”.

Прогноз щодо першого снігу від Meteofor

З висновками директора “Укргідрометцентру” частково солідарні синоптики Meteofor. Згідно з прогнозами на сайті, перший сніг у Києві варто очікувати не раніше 28 листопада. У цей день передбачається початок мінусової температури. Хоча саме 28 листопада ймовірно пролетить кілька сніжинок, але з наступного дня їх очікується достатньо.

Прогноз щодо першого снігу від sinoptik.ua

Тим часом згідно з даними sinoptik.ua, перший сніг у Києві випаде наприкінці наступного тижня — з самого ранку суботи, 18 листопада. Очікується дрібний мокрий сніг, який закінчиться до вечора.

Прогноз щодо першого снігу від METEOPROG

Водночас за даними сайту METEOPROG, в листопаді киянам взагалі не варто очікувати ніякого снігу.

Згідно з даними сайту, найближча ймовірність першого снігу в Києві припадає на 8 грудня.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, якою буде погода в Києві з 6 по 12 листопада.