Главная > Всі новини > Активісти району > Коли у Києві почнуть їздити двоповерхові автобуси: пояснення від “Київпастранс”

Коли у Києві почнуть їздити двоповерхові автобуси: пояснення від “Київпастранс”

Двоповерхові автобуси, які Берлін подарував Києву, готують до запуску. У “Київпастрансі” шукають найкращі маршрути для курсування містом, пише БЖ.

На маршрут вплинуть технічні можливості автобусів — чи зможуть вони заїжджати на транспортні розв’язки та проїжджати під усіма мостами.

Як зазначають активісти “Пасажири Києва”, маршрут планують зробити магістральним з мінімальною кількістю зупинок. Це потрібно для комфортного пересування автобусом.

Наразі новий транспорт необхідно зареєструвати, сертифікувати та отримати обладнання, щоб можна було встановити GPS-трекери та системи аудіовізуального сповіщення. 

На цей час автобуси перебувають на території СТО по вул. Сосніних. До речі, цими автобусами користувалися пасажири німецької столиці протягом 12 років.

Раніше ми писали, що у січні до Києва доїхали 10 міських автобусів, які Рига передала столиці в якості гуманітарної допомоги. Вони вже курсують містом.