Главная > Все новости > КМДА просять звільнити керівницю притулку в Бородянці, де загинули тварини

КМДА просять звільнити керівницю притулку в Бородянці, де загинули тварини

Фото: pravda.com.ua

Від столичної влади вимагають звільнити тимчасову виконуючу обов’язки директора КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталію Мазур через масову загибель тварин у притулку в Бородянці у березні цього року. Відповідне звернення зареєстрували на сайті електронних петицій Київради.

Притулок для тварин у Бородянці підпорядкований саме цьому комунальному підприємству. В березні 2022 року, коли селище було під російською окупацією, притулок був практично покинутий, і там від голоду та спраги загинули кілька сотень тварин. Авторка петиції вважає, що масова загибель мешканців притулку сталася саме через «бездіяльність та недбалість» Мазур.

«Вимагаємо покарати керівницю КП «КМЛВМ» Н.Мазур, у підпорядкуванні якої знаходиться цей притулок, та звільнити її з посади», — йдеться у зверненні.

Також авторка петиції вимагає притягнути до відповідальності чиновників, які влітку проводили службове розслідування стосовно загибелі тварин у Бородянці та виправдали дії Мазур.

«Притягнути до відповідальності чиновників КМДА, які провели формальне так зване «службове розслідування» щодо бездіяльності Н.Мазур та загибелі внаслідок цього собак, в результаті «виправдавши» жорстокі та некомпетентні дії керівництва притулку, яке залишило тварин напризволяще», — йдеться у петиції.

Нагадаємо, у квітні зоозахисники також зверталися до столичної влади із вимогою звільнити голову КП «КМЛВМ» Наталію Мазур і навіть писали заяву до поліції. На їхню думку, чиновниця на початку березня залишила тварин у притулку в Бородянці напризволяще.

Сама ж Мазур пояснювала масову загибель тварин тим, що окупація була дуже раптовою, і на початку березня ніхто вже не мав змоги потрапити до притулку, щоб нагодувати тварин або випустити їх із зачинених вольєрів.