Главная > Все новости > Кличко розповів про березневі зарплати медиків, що працюють із хворими на коронавірус

Кличко розповів про березневі зарплати медиків, що працюють із хворими на коронавірус

Київська влада виділила з міського бюджету кошти для доплат до заробітної плати медикам, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус і хворими COVID-19. За березень такі медичні співробітники отримали від 30 до 50 тисяч гривень.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

«Хочу повідомити, що столичні лікарі, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус та з хворими на COVID-19, отримали доплати до заробітної платні за роботу з 13 березня. Місто встановило їм доплату у розмірі дев’яти посадових окладів. На це Київ з міського бюджету виділив майже 10,8 мільйони гривень. Таким чином лікарі за березень отримають загалом від 30 до 50 тисяч гривень, медсестри – 25-30 тисяч і молодший медичний персонал – 20-25 тисяч гривень», – сказав Віталій Кличко.

У середньому доплата за березень медперсоналу, що працює з хворими на коронавірус, становить: лікарям – 17 тисяч гривень, медичним сестрам – 13 тисяч гривень, молодшому медичному персоналу – 11 тисяч.

За словами мера Києва, працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а саме медики виїзних бригад та санітари, задіяні в заходах із дезінфекції автомобілів, також отримають премію за березень. Для цього місто додатково виділило 12,4 млн грн.

Так, у середньому за цей період лікарі Центру отримають премію в 9,8 тисячі гривень, фельдшери – 5,5 тисячі, а санітари – 1,9 тисячі гривень.

Також Департамент охорони здоров’я КМДА закуповує за кошти резервного фонду столиці ліки, що застосовують для надання медичної допомоги хворим на коронавірус.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *