Главная > Все новости > КК «Київавтодор»: Ми постійно працюємо над покращенням технічного стану зливоприймальної системи столиці

КК «Київавтодор»: Ми постійно працюємо над покращенням технічного стану зливоприймальної системи столиці

Фахівці гідротехнічної служби КК «Київавтодор» оперативно ліквідували підтоплення на вулицях Святошинського району, яке сталося через залпову зливу, що пройшла сьогодні, 24 травня. Як пояснили у корпорації, до короткочасного підтоплення деяких ділянок вулиць та тротуарів призвела надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу, а також мала пропускна здатність наявної зливоприймальної системи.

«Залпові зливи, як та, що сьогодні накрила Святошинський район, на деяких вулицях можуть призводити до короткочасних підтоплень. Мінімізувати кількість таких проблемних місць можна, якщо замінити або прокласти нову дощову каналізацію. І «Київавтодор» робить це під час реконструкції або капремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі. Такі роботи, а саме влаштування нової дощової каналізації, були проведені під час реконструкції вул. Магнітогорської, капітального ремонту вул. Газопровідної, Васильківської, Сім’ї Кульженків, Алматинської тощо. Також було проведено капітальний ремонт колектору дощової каналізації на розі вул. Саврасова та вул. Гаврилюка, Прозорівського колектору дощової каналізації на перетині бульвару Лесі Українки та вул. Мечникова, колектору дощової каналізації на перетині просп. Правди та просп. Порика», – розповів генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Він зазначив, що наразі розробляється проектна документація на капітальні ремонти площі Героїв Бресту і вул. Святошинської, у рамках яких передбачено ремонт зливоприймальної системи.

Крім того, зараз тривають роботи з реконструкції мережі міської дощової каналізації на території, що прилягає до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, проводяться роботи з заміни дощової каналізації у рамках виконання робіт із реконструкції/капітального ремонту дорожнього покриття вул. Федорова, вул. Туполєва, вул. Чорнобильській.

«Тобто, роботи з покращення технічного стану зливоприймальної системи столиці ведуться постійно», – підкреслив гендиректор «Київавтодору».