Главная > Все новости > Анонсы > Київзеленбуд пропонує змінити правила благоустрою у місті

Київзеленбуд пропонує змінити правила благоустрою у місті

В Україні планують змінити державні будівельні норми щодо благоустрою територій, а також до Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах. Свої пропозиції щодо нових нормативів запропонували у «КО «Київзеленбуд».

-Зміни, які пропонує внести Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, є актуальними. Ми отримуємо чимало запитів від громади з раціональними та правильними пропозиціями, які неможливо реалізувати через низку бюрократичних аспектів. Діючі Правила застаріли й не відповідають сучасним технологіям та можливостям. Значить, пора вносити сучасні корективи», — зазначив в.о. генерального директора «КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

«Київзеленбуд» передав Мінрегіону щодо внесення відповідних щодо благоустрою в парках та скверах, покращення стану озеленення територій населених пунктів, а також створення комфортних та безпечних умов для громадян.

Дерева у великому місті — це окрема тема. Багато, мешканців хочуть мати каштани під будинком, але не завжди можна «прописати» дерево на тій чи іншій ділянці.

Окреме питання — лавки у парках і скверах. Раніше дизайнери фантазували відповідно до свого бачення. У майбутньому,  принаймні частина лав має бути із спинками та поручнями.

Джерело