Главная > Всі новини > Активісти району > Київські рятувальники показали наслідків негоди, що вирувала в місті на вихідних: фото

Київські рятувальники показали наслідків негоди, що вирувала в місті на вихідних: фото

Упродовж вихідних, 7-8 жовтня, “Київська служба порятунку” ліквідувала наслідки надзвичайних ситуацій, спричинених негодою. Загалом рятувальники здійснили 8 виїздів, повідомили у КМДА.

Так, працівники КАРС прибрали повалені дерева на вулицях Митрополита Василя Липківського, Михайла Донця та Відрадному проспекті у Солом’янському районі.

Також поривчастий вітер зламав дерева на вулиці Фролівській у Подільському районі, на вулиці Еллана-Блакитного в Голосіївському районі та на вулиці Лісовій в Оболонському районі.

Крім цього, щоб запобігти аварійним ситуаціям, рятувальники прибрали стару водостічну трубу на житловому будинку на вулиці Обсерваторній у Шевченківському районі, а також частину карниза з житлової багатоповерхівки на проспекті Академіка Палладіна у Святошинському районі.

Нагадаємо, в Києві триває негода — за прогнозом Укргідрометцентру, сьогодні, 9 жовтня, очікуються пориви вітру 15-20 м/с.