Главная > Все новости > Київщина готова до 1 вересня: скільки шкіл будуть працювати офлайн

Київщина готова до 1 вересня: скільки шкіл будуть працювати офлайн

Фото: zolocheschool.com

До нового навчального року готові усі освітні заклади Київщини. В офлайн та змішаному режимі працюватимуть 86% закладів освіти, а 14% — виключно онлайн.

Про це повідомив Голова КОВА Олексій Кулеба. 

Офлайн режим передбачає присутність учнів на заняттях. Під час змішаного режиму теоретичні заняття будуть проходити онлайн, а практичні — у школі.

Враховуючи безпеку дітей, 14% навчальних закладів працюватимуть онлайн. Голова Київської військової адміністрації наголосив, що “рішення щодо формату навчання приймалося індивідуально”. 

Він наголосив, що наразі усі навчальні заклади та укриття в них перевірені. Школи, в яких немає підвальних приміщень працюватимуть, а під час сигналу повітряної тривоги учні йтимуть до тих укриттів, які знаходяться в пішій доступності.

“Ремонти в укриттях робили вдень, і вночі. За це я дякую усім працівникам освітніх закладів за їх працю”, — розповів Олексій Кулеба.

На початку навчального року у школах проходитимуть тренування з безпеки. Усі вчителі будуть підготовлені, як працювати в укриттях під час повітряної тривоги.

https://t.me/OleksiyKuleba/2269