Главная > Всі новини > Київрада внесла зміни до механізму співфінансування капітальних ремонтних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва

Київрада внесла зміни до механізму співфінансування капітальних ремонтних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва

Київрада внесла зміни до механізму співфінансування капітальних ремонтних робіт спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва, які експлуатуються більше десяти років (програма співфінансування капремонтів). Зокрема:

✅ Змінено механізм визначення замовника капремонтів. Тепер замовника робіт визначатимуть районні в місті Києві державні адміністрації. У зв’язку з чим замовниками робіт можуть бути визначенні і ОСББ та ЖБК у разі офіційного звернення до райдержадміністрації.

✅ Уточнено перелік робіт з диференційованою шкалою співфінансування.

Що стосується подачі заявок, складання дефектних актів та визначення остаточної вартості робіт – механізм залишився незмінним.

Відповідальними за приймання заявок, протоколів зборів співвласників, визначення остаточної вартості робіт та інформування райдержадміністрації про накопичення коштів співфінансування залишились КП “Керуючі компанії з обслуговування житлового фонду районів м. Києва”

Більш детальна інформація про це доступна на сайті: https://dzki.kyivcity.gov.ua/news/1227.html