Главная > Все новости > Анонсы > Київрада ухвалила важливе для інвесторів «Укрбуду» рішення

Київрада ухвалила важливе для інвесторів «Укрбуду» рішення

Вчора Київрада ухвалила рішення про звільнення від пайової участі об’єктів «Укрбуду». Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що це дозволить «Київміськбуду» взятися за добудову ще шести об’єктів, у яких своє житло отримають тисячі людей.

«Я розумію, що таке рішення щодо «Укрбуду» – не оптимальне. Але ми повинні його ухвалити. Бо потрібно допомогти ошуканим людям. Тим паче, що пайова участь за кілька місяців буде скасована для всіх забудовників по всій Україні», – наголосив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що парламент має терміново розглянути низку законопроектів, які б унеможливили подібні ситуації із недобросовісними забудовниками.

«Ми вже втомилися від того, що постійно чуємо різні прізвища – Войцеховський, Паливода, Микитась. Назви таких компаній, як «Укрбуд», «Аркада». Ми постійно вирішуємо проблеми, що виникають через недобросовісних забудовників. Бо ошукані люди приходять до нас. Вони кажуть, що вклали кошти, а їх ошукали. А це відбувається знаєте чому? Бо в нас забудовники можуть без гарантій банку продавати квадратні метри, що існують часто тільки на папері», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело