Главная > Всі новини > “Київпастранс” отримав 19 автобусів німецького виробництва: фото, відео

“Київпастранс” отримав 19 автобусів німецького виробництва: фото, відео

Столичний голова Віталій Кличко передав “Київпастрансу” 19 автобусів, які Київ отримав від німецьких партнерів. Про це він повідомив у соцмережах.

За словами Кличка, ці автобуси столиці як допомогу передали приватні транспортні підприємства з чотирьох німецьких міст — Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена. Автобуси — виробництва компаній MAN, Mercedes та SETRA. Усі вони — у чудовому стані та донедавна працювали на вулицях німецьких міст.

Фото: kyivcity.gov.uaФото: kyivcity.gov.ua

Серед них — 11 звичайних міських автобусів, шість довгих “гармошок” та два міжміських автобуси туристичного класу. Вже невдовзі вони вийдуть на маршрути у Дніпровському та Деснянському районах Києва.

Також КП “Київкомунсервіс” отримало три сміттєвози Mercedes, які Києву передав Берлін.

 

Друзі! Незабаром на вулицях Києва…:) Cьогодні передали комунальному підприємству “Київпастранс” 19 автобусів. Їх столиця України отримала як допомогу від приватних транспортних підприємств з чотирьох німецьких міст – Мюнхена, Регензбурга, Ганновера та Зевена. Зокрема, Київ отримав 11 звичайних міських автобусів, 6 довгих (так званих гармошок) та 2 міжміських автобуси класу “Турист”. Також ми передали КП “Київспецтранс” 3 сміттєвози Мercedes, які Київ отримав від міста Берліна. Дякую всім партнерам України та Києва за їх допомогу. Для міської влади дуже важливо сьогодні підтримувати життєдіяльність столиці, забезпечувати комфорт її мешканців. І ми робимо все для цього.

Posted by Віталій Кличко on Thursday, August 18, 2022

“Ми дякуємо всім партнерам України та Києва за їхню допомогу. Для нас, як для міської влади, дуже важливо сьогодні підтримувати життєдіяльність столиці, забезпечувати комфорт її мешканців. І ми робимо все для цього”, — наголосив Кличко.