Главная > Всі новини > Анонси > Київ запровадить енергозбереження для 94 комунальних будівель

Київ запровадить енергозбереження для 94 комунальних будівель

До кінця року місто планує здійснити заходи з енергозбереження для 94 об’єктів комунальної власності. Задля цього будуть укладені енергосервісні договори з енергетичної модернізації будівель, які розташовані у всіх 10 районах Києва.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1013 від 04 червня 2019 року.

– Здійснити закупівлю енергосервісу у 2019 році щодо об’єктів енергосервісу, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва– йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, перелік об’єктів, де будуть впроваджені енергозберігаючі заходи, включає в себе освітні та медичні заклади: дитячі садки, школи, ліцеї, гімназії, дитячі будинки та будинки-інтернати для дорослих – усього 94 установи.

У тому числі буде модернізовано: 26 установ у Голосіївському районі, 13 – у Дніпровському, 11 – у Святошинському, 10 – у Шевченківському, 7 – у Дарницькому, 5 – у Подільському, по 4 – у Деснянському та Солом’янському, 3 – у Оболонському, 2 – у Печерському.

Також Розпорядження встановлює для цих будівель базові рівні споживання теплової та електричної енергії.

Методологічну та організаційну допомогу у впровадженні заходів енергосервісу районним адміністраціям буде надавати Комунальне підприємство «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва».

Нагадаємо, понад 200 млн грн зекономлять у Києві завдяки енергозбереженню.

Джерело