Главная > Всі новини > Активісти району > Київ та Брюссель стали містами-побратимами

Київ та Брюссель стали містами-побратимами

На Київському інвестиційному форумі, що нині проходить у столиці Бельгії, очільник Києва Віталій Кличко разом з мером Брюсселю Філіпом Клозом підписали угоду про співпрацю міст. 

Про це Кличко заявив у своєму офіційному телеграм-каналі.  Підтримка міжнародних партнерів допомагає відновлюватись та розвиватись українській столиці під час повномасштабного військового вторгнення росії. 

Завдяки Брюссельській платформі у Києві створили сучасний реабілітаційний центр для військових, медичні заклади столиці одержали потрібне оснащення, а також втілили низку проєктів соціальної підтримки.Мер зазначає, що сьогодні українська столиця співпрацює з європейськими муніципалітетами, які комунікують з місцевими бізнесами і шукають можливості для реалізації різноманітних проєктів проектів. Зокрема, пріорітетними сферами є медицина, енергетична і екологічна безпека, освіта та комунальна галузь.  

Що дає статус міст-побратимів?

Партнерська угода символізує встановлення дружніх зв’язків між двома містами. Такий статус допомагає налагоджувати культурну співпрацю, обмін досвідом та знаннями в різних сферах життя. 

Включно з Брюсселем, Київ має 67 міст-побратимів.  

Раніше “Наш Київ” писав, що Київ та Барселона стали містами-побратимами.