Главная > Все новости > Київ став власником гуртожитку судноремонтного заводу вартістю 898 тис. грн

Київ став власником гуртожитку судноремонтного заводу вартістю 898 тис. грн

Місто отримало у власність територіальної громади гуртожиток, розташований за адресою вул. Вишгородська, 54, в Оболонському районі, який належав ПАТ «Київський суднобудівний-судноремонтний завод». Відновна вартість цієї будівлі становить 898,013 тис. грн, а залишкова вартість — 133,271 тис. грн.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1690 від 24 вересня 2019 року.

— Затвердити акт приймання-передачі гуртожитку на вул. Вишгородській, 54 до комунальної власності територіальної громади міста Києва та до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, — йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно документу, до власності Києва перейшов гуртожиток, побудований у 1959 році та капітально відремонтований у 1987-му, загальною площею 4 176,1 кв. м.

Як зазначається у акті приймання-передачі, відновна вартість будинку становить 898 013,63 грн, зношення — 764 741,74 грн, а залишкова вартість — 133 271,89 грн.

Публічне акціонерне товариство «Київський суднобудівний-судноремонтний завод», у повному господарському віданні якого перебував гуртожиток, передало його КМДА, яка прийняла його та одночасно передала Оболонській райдержадміністрації технічний паспорт на будівлю, схеми зовнішніх інженерних мереж, акти передачі зовнішніх інженерних мереж (водопостачання, каналізації, теплопостачання та електропостачання) гуртожитку, а також план земельної ділянки.

Акт приймання-передачі гуртожитку підписала Комісія з питань приймання відомчого житлового фонду до у комунальну власність територіальної громади міста у складі 19-ти осіб, на чолі із заступником голови міськдержадміністрації Петром Пантелеєвим.

Джерело