Главная > Все новости > Київ став власником 2 об’єктів на Оболоні вартістю 7,2 млн грн

Київ став власником 2 об’єктів на Оболоні вартістю 7,2 млн грн

Київ безоплатно прийняв у власність міста 2 об’єкти інфраструктури в Оболонському районі загальною вартістю 7,2 млн грн. Обидва належали ТОВ «МЖК «ОБОЛОНЬ». Це мережі зовнішнього освітлення на Оболонській набережній, 1, та каналізаційна напірна станція (КНС) «ОБОЛОНЬ» на проспекті Степана Бандери, 14-а.

Про це йдеться у відповідному Розпорядженні КМДА № 1393 від 6 серпня 2019 року.

– З метою надійного утримання та якісного обслуговування інженерних мереж прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріпити на праві господарського відання за КП «Київміськсвітло» інженерні мережі зовнішнього освітлення ТОВ «МЖК «ОБОЛОНЬ».

Прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади міста Києва і передати у володіння та користування ПрАТ «АК «Київводоканал» об’єкт інженерної інфраструктури ТОВ «МЖК «ОБОЛОНЬ», –йдеться у тексті Розпорядження.

Згідно з документом, місто безоплатно приймає до комунальної власності інженерні мережі зовнішнього освітлення прибудинкових територій, які були побудовані у 2018 році і складаються з 13 ліхтарів. Мережі розташовані за адресою: Оболонська набережна, 1, корпуси 1 та 2, і мають вартість 1 003 887,02 грн (без ПДВ).

Також місто приймає до комунальної власності КНС «ОБОЛОНЬ», побудовану у 2019 році, що розташована на пр. Степана Бандери, 14-а. Ринкова вартість цього об’єкта складає 6 160 170,17 грн (без ПДВ).

Загальна ринкова вартість двох об’єктів інфраструктури ТОВ «МЖК «ОБОЛОНЬ» становить 7 164 057,19 грн (без ПДВ).

На фото – будинки за адресою Оболонська набережна, 1

Джерело