Главная > Всі новини > Активісти району > Київ не атакував пункти дислокації “Іскандерів” рф західним озброєнням — Ігнат

Київ не атакував пункти дислокації “Іскандерів” рф західним озброєнням — Ігнат

Україна не атакувала й не планує атакувати пункти дислокації “Іскандерів” на росії західним озброєнням, повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, пише Укрінформ.

У національній стратегії чітко прописано, що зброя, яку надають наші партнери, не може застосовуватися на цілі, які знаходяться на території рф. 

“Ми обіцяли партнерам не атакувати озброєнням, яке нам надають”, — підкреслив Ігнат.

Проте якщо на Київ або на будь-яку іншу територію України росіяни запустять ракети з тимчасово окупованих міст, українські війська застосують усе наявне озброєння.

Речник також наголосив, що “Іскандерів” у росії залишилося небагато. Це видно з того, що вони використовують їх в обмеженій кількості. “Є в них дефіцит. Якби вони їх не шкодували, вони б їх сотнями застосовували”, — зауважив Ігнат.

Раніше ми писали, що 1 червня росіяни випустили по Києву 10 ракет: 7 балістичних ракет “Іскандер-М” та 3 крилатих ракети “Іскандер-К”, проте сили ППО знищили усі цілі. Уламки від ракет впали на лівому березі Києва, через що є жертви та руйнування.