Главная > Всі новини > Київ може отримати додаткову ППО натовського стандарту, — Кличко

Київ може отримати додаткову ППО натовського стандарту, — Кличко

Ілюстративне фото: sogou.com

Найближчими днями Київ може отримати додаткову протиповітряну оборону західного, натівського стандарту, яка ще більше захищатиме столичне небо.

Про це мер Києва Віталій Кличко розповів в інтерв’ю “НВ”.

Проте, Кличко поки не рекомендує киянам повертатися до Києва, оскільки це все ще не безпечно. Мета ворога – захопити столицю, і вона нікуди не поділася. Міська влада очікує, що 8 та 9 травня у Києві буде спокійно, але й виключати провокацій з боку російських окупантів не можна.

На жаль, поки що турбують нас всіх постійні повідомлення про загрози з повітря — ракетних обстрілів. Прошу всіх дотримуватися вимог, спускатися в бомбосховища і не нехтувати цими правилами, тому що у будь-яку хвилину будь-який будинок нашого міста, на жаль, поки що може бути обстріляний. Сподіваємося, що у найближчі дні буде додаткова протиповітряна оборона західного, натівського стандарту, яка ще більше захищатиме наше повітря.

Кличко зазначив, що комендантська година на 8 та 9 травня у Києві діятиме без змін — з 22:00 до 5:00. Також столичний голова нагадав, що поки що заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони.

 У лісопаркових зонах передмістя, де проходили військові дії, були обстріли, [загрозливими є] не тільки мінування, а і снаряди, які не розірвалися, амуніція. Це може бути небезпечним. Це ж стосується верхньої, північної частини міста — це і Мінський масив, Оболонь, верхня частина Подільського району, це стосується також напрямку Броварів. У самому місті у парках безпечно, але в деяких є обмеження, встановлені військовими. Прошу звертати на це увагу і не порушувати вимоги військових. Загалом наші парки відкриті для відвідування.