Главная > Всі новини > Анонси > Киян запрошують долучитися до Щедрого Вівторка

Киян запрошують долучитися до Щедрого Вівторка

3 грудня 2019 року відбудеться Щедрий Вівторок – глобальний день добрих справ.

У цей день мільйони людей, сотні бізнес-корпорацій, тисячі некомерційних організацій стають частиною благодійного руху GivingTuesday. Учасники роблять добрі справи, влаштовують акції на користь некомерційних організацій і стають благодійниками.

Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен: представники бізнесу та благодійних організацій, школи й університети, магазини та кафе. Як долучитися: організатори акції пропонують охочим кілька варіантів: поділитись часом, талантом, грошима чи купити добрі товари. Детальніше.

Щедрий Вівторок в Україні вперше відбувся 27 листопада 2018 року. Україна стала 154 країною, яка долучилася до #GivingTuesday. Завдяки спільним зусиллям організацій та допомозі небайдужих, вдалося зібрати близько 15 мільйонів грн, зробити безліч добрих справ та розповсюдити ідею, що допомагати – просто. 
Щедрий Вівторок не має конкретного формату чи плану дій. Кожна людина, організація чи бізнес можуть втілити в життя власну ідею, проєкт або захід. Це стимулює креативність та надихає генерувати нові ідеї.