Главная > Всі новини > Активісти району > Кіт-блогер Степан повернувся до рідного Харкова: фото

Кіт-блогер Степан повернувся до рідного Харкова: фото

Фото: instagram.com/loveyoustepan

Блогер-мільйонник кіт Степан повернувся до рідного міста Харкова, з якого був вимушений виїхати навесні через повномасштабне російське вторгнення.

На сторінці чотирилапого блогера з’явились кілька дописів про повернення додому. Степан їхав до Харкова зі Львова потягом “Укрзалізниці” разом зі своєю нового подругою кішкою Стефанією, яку його власниця прихистила під час перебування у Франції.

Напередодні він виклав кілька фото вже зі своєї квартири з підписом “Я вдома”. Також Степан поділився видом зі свого вікна на сусідні будинки, які постраждали через російські обстріли.

Кіт Степан повернувся до ХарковаКіт Степан повернувся до ХарковаКіт Степан повернувся до ХарковаКіт Степан повернувся до Харкова

Загальна аудиторія кота Степана у соцмережах Instagram та TikTok налічує мільйони підписників. Коли росія розпочала повномасштабну війну проти України, власниця зіркового кота була вимушена тікати з рідного Харкова та тимчасово оселитися у Франції. У вересні цього року Степан повернувся до України та тимчасово оселився у Львові.