Главная > Всі новини > Активісти району > Кінотеатр “Краків” планують відкрити до Дня Незалежності: активісти проти

Кінотеатр “Краків” планують відкрити до Дня Незалежності: активісти проти

Кінотеатр “Краків” на Русанівці обіцяють відкрити до Дня Незалежності, проте активісти переконані, що будівля не може бути введена в експлуатацію.

Напередодні голова комітету з культури Громадської ради при КМДА Іван Степурін повідомив, що не пізніше 24 серпня відкриється кінотеатр, який був на реконструкції з 2018 року.

Водночас столичні активісти Анабелла Моріна та Артем Торосян, які не змогли потрапити на іспекцію через “маневри зі зміною часу зустрічі”, звинувачують чиновників у корупції та недобросовісному ремонті.

За словами Моріної, замовник капітального ремонту Денис Хомич не отримав дозволів від Державної інспекції архітектури та містобудування на виконання будівельних робіт, тому приміщення не можна ввести в експлуатацію законно. Крім того, каже активістка, фіскальна служба виявила розкрадання бюджетних коштів, на підставі якого відкрита кримінальна справа.

Своєю чергою Торостян зазначає, що крім відсутності дозволів на проведення робіт, у кінотеатрі “декорації замість ремонту”.

“Найнебезпечнішим з порушень є протікючий, після “ремонту” дах, який може впасти людям просто на голову. Всі ці 5 років поспіль, вода після дощів протікає крізь бетонні конструкції перекриття до підвалу, де збирається в калюжу і перетворює підлогу в болото… Уявіть собі, якої шкоди завдавало протікання даху взимку… В “Кракові” допущені ще багато інших порушень і злочинів, які не дозволяють, при здоровому глузді, навіть думати про відкриття або введення будівлі в експлуатацію”, — наголошує Торосян.

Нагадаємо, раніше колишні орденарі кінотеатру “Київ” подали в суд на КМДА.

#відкриття #кінотеатри