Главная > Всі новини > Активісти району > Керівництво Ryanair відвідало “Бориспіль” та розкрило план швидкого відновлення рейсів

Керівництво Ryanair відвідало “Бориспіль” та розкрило план швидкого відновлення рейсів

Сьогодні, 20 липня, до аеропорту “Бориспіль” прибув топменеджмент найбільшого лоукостера Європи Ryanair. Це перша міжнародна авіакомпанія, представники якої приїхали в Україну з початку повномасштабного вторгнення. 

Повідомлення про це з’явилося на сайті аеропорту “Бориспіль”.

Голова Ryanair Майкл О’Лірі та два інші топменеджери авіакомпанії зустрілись з командою Міністерства відновлення та віцепрем’єр-міністром з питань відновлення Олександром Кубраковим. Вони оглянули стан приміщень аеропорту, місця очікування пасажирів та посадки у літак, пункти контролю та перони. 

Також керівництво авіакомпанії обговорило з українськими партнерами план швидкого поновлення міжнародних рейсів з України, коли це буде безпечно. 

“Ryanair має намір залучити значні кошти в Україну та очолити відновлення українського ринку авіаперевезень, інвестувавши близько 3 мільярдів доларів і розмістивши до 30 нових літаків Boeing MAX у 3-х основних аеропортах України – в Києві, Львові та Одесі”, – йдеться у повідомленні аеропорту.  

Крім того, лоукостер планує запровадити 75 маршрутів з Європи до України протягом восьми тижнів після відкриття повітряного простору.

Раніше ми писали, що в Україні можуть частково відкрити повітряний простір ще до кінця війни.