Главная > Все новости > Анонсы > «Картку киянина» видаватимуть усім, хто офіційно працює у столиці

«Картку киянина» видаватимуть усім, хто офіційно працює у столиці

З 12 лютого «Ощадбанк» здійснює перевипуск «Картки киянина». Тепер вона стала муніципальною, а не соціальною, та отримала ряд додаткових функцій.
Про це в ефірі телеканалу «Київ» наголосив депутат Київради Вадим Сторожук.

— Сьогодні ще не всі кияни розуміють, як працює муніципальна картка, тому з острахом ставляться до такого нововведення. Але не варто. Картку лише удосконалили та доповнили додатковими функціями. Більше того, «Картку киянина» можуть отримати не лише жителі столиці, але й люди, які тут офіційно працевлаштовані, внутрішньо переміщені особи, учні, студенти коледжів та вищих навчальних закладів, –  наголосив депутат.

За його словами, нова карта міститиме:

  • транспортний додаток (аналог «зеленої» картки метро),
  • платіжний додаток (можливість здійснювати безготівкові платежі та зняття готівки).

 Крім того, муніципальна картка передбачає підключення й інших функцій.
Приміром, комунальний додаток дозволяє отримати дані про пільги і субсидії при оплаті послуг ЖКГ; торговельний – надає та облікує знижки в роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, медустановах, закладах культури тощо; за медичним – спектр медичних послуг, у тому числі і медичного страхування.

Для отримання нової муніципальної картки громадяни мають подати до банку-учасника проекту «Муніципальна картка «Картка киянина» відповідну заяву та документи.

vechirniykiev.com.ua