Главная > Все новости > Канцлер Австрії про зустріч з бункерним диктатором

Канцлер Австрії про зустріч з бункерним диктатором

У москві відбулася зустріч канцлера Австрії та бункерного диктатора рф. Як відомо, зустріч була тет-а-тет без перекладачів і без наступних виступів перед пресою. Проте Карл Негаммер все ж прокоментував те, про що йшла мова за зачиненими дверима. Ось ключові тези, озвучені канцлером Австрії:

ЗАГАЛЬНІ ВРАЖЕННЯ ВІД ЗУСТРІЧІ
Розмова, за словами Негаммера, проходила за таким же довгим столом, як і багато інших зустрічей з главами держав та урядів; була «дуже прямою, відкритою і жорсткою». Відповідно, реакція путіна була захисною, — сказав Нехаммер.

ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ
На пропозицію, що війна має закінчитися найближчим часом, путін відповів: «Було б краще». Це може означати як ескалацію, так і дипломатичне рішення, — зазначив канцлер Австрії.

БУЧА
Нехаммер зазначив, що він підняв найважливішу тему останніх кількох днів — військові злочини росіян у Бучі та інших місцях. путін же, як і всі пропагандистські канали, назвав ці звірства — інсценуванням з боку України.

ПЕРЕГОВОРИ
За словами Нехаммера, російська верхівка покладається на результат переговорів у Стамбулі. Це канцлер вважає позитивним знаком.

Крім того, канцлер Австрії повідомив, що попередив кривавого диктатора про посилення санкцій проти рф у разі продовження війни, а також закликав до припинення вогню і створення гуманітарних коридорів. Реакції путіна щодо цих важливих питань Нехаммер не повідомив.

#війна #війна в Україні