Главная > Все новости > Інсталяцію з квітів «Привид Києва» внесли до Національного реєстру рекордів України

Інсталяцію з квітів «Привид Києва» внесли до Національного реєстру рекордів України

Фото: kyivcity.gov.ua

Інсталяція із квітів «Привид Києва», створена у Подільському районі, потрапила до Національного реєстру рекордів України як найбільша квітково-патріотична композиція. Для її створення використали 23,5 тисячі квітів. 

Про це розповів мер Києва Віталій Кличко. 

«Колектив «Київзеленбуду» Подільського району створив композицію у вигляді легендарного «Привида Києва». Командування Повітряних Сил ЗСУ стверджує, що «Привид Києва» — це збірний образ пілотів 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил, які захищають небо столиці. Площа цього квітника 150 кв. м, розмір 10*15 м, висадили тут 23,5 тисячі квітів. І саме ця композиція сьогодні внесена до Національного реєстру рекордів України в номінації «Найбільша квітково-патріотична композиція»», — зазначив міський голова. 

Інсталяція Привид КиєваІнсталяція Привид КиєваІнсталяція Привид КиєваІнсталяція Привид КиєваІнсталяція Привид Києва

Загалом, до Дня Києва у місті висадили близько 30 квіткових патріотичним композицій. Для них використали 320 тисяч квітів. Усі рослини були вирощені у теплицях та оранжереях районних підприємств, що входять до «Київзеленбуду». Окрім української символіки використали також тематику війни й образи, пов’язані із супротивом російському агресору. Наприклад, марку з російським кораблем, літак «Мрія», зображення матері, що годує малюка в метро тощо.