Главная > Всі новини > Активісти району > Голуби з головної ялинки України “зібрали” 60 000 грн для ЗСУ

Голуби з головної ялинки України “зібрали” 60 000 грн для ЗСУ

Фото: КМДА

Благодійний розпродаж іграшкових голубів, якими була прикрашена головна новорічна ялинка України на Софійській площі, приніс 60 тисяч гривень для ініціативи UNITED24. Про це повідомили у соцмережах платформи.

Розпродаж ексклюзивних прикрас кілька днів тому організував очільник проєкту Folk Ukraine Ігор Добруцький. Кожного такого голуба продавали за 500 грн, але за бажанням можна було перераховувати й більшу суму. Усього благодійникам продали 100 голубів — вже цього тижня їх відправлять новим власникам.

Як кажуть в UNITED24, прикраси з головної ялинки країни розкупили усього за два дні після оголошення розпродажу. Вторговані за них 60 тисяч гривень Folk Ukraine перерахують на “Армію дронів”.

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни найбільші благодійні фонди України зібрали майже 1 млрд доларів. За цей період на рахунки НБУ та у три найбільші фонди країни (UNITED24, “Повернись живим” та “Фонд Сергія Притули”) задонатили понад 33,96 млрд грн. Гроші перераховували як українці, так й іноземні громадяни.