Главная > Все новости > Активисты района > Голова Оболонської РДА провів черговий прийом громадян з особистих питань

Голова Оболонської РДА провів черговий прийом громадян з особистих питань

За інформацією відділу по роботі зі зверненнями громадян Облонської РДА:

08 січня 2019 року голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олександр Цибульщак провів черговий прийом громадян з особистих питань.
Прийоми проходять кожний другий та четвертий вівторок місяця. На них, за попереднім записом, мешканці району мають змогу через особисте спілкування з головою вирішити питання, які їх турбують. Прийом проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Тимошенка, 16.

На особистий прийом було запрошено одинадцять мешканців району. Питання, які порушені під час спілкування з керівником району, стосувалися: приватизації житла, розміщення підприємства ТОВ “ТЕХНООПТТОРГ-ТРЕЙД» на вул. Тимошенка, буд. 7,  заміни вікон, нормалізація ГВП та ЦО, капітальний ремонт бойлерної, заміна ламп, встановлення других дверей у під’їзді,  прибирання прибудинкової території, надання роз’яснень щодо площі скверу «Космонавтів» та доріг, алей, майданчиків зазначеного скверу, незадовільний стан будинку та прибудинкової території,  якості надання послуг з утримання будинку та прибудинкової території, заміна ліфтів, надання інформації щодо площі прибудинкової території та розташування зовнішніх інженерних мереж з метою облаштування автостоянки та благоустрою прибудинкової території тощо.

Під час особистого прийому громадяни отримали роз’яснення за змістом порушених питань відповідно до чинного законодавства.

Участь у прийомі взяли фахівці самостійних управлінь та інших структурних підрозділів Оболонської РДА. За результатами розгляду кожного питання голова району надав відповідні доручення, встановлено терміни їх виконання.