Главная > Все новости > Glovo відновлює роботу в 20 містах України: дохід піде на благодійність

Glovo відновлює роботу в 20 містах України: дохід піде на благодійність

Фото: Glovo

Сервіс доставки Glovo заявив про відновлення роботи в двадцяти містах України, включно з Києвом. З минулого тижня компанія працювала переважно на Західній Україні та у деяких районах Києва, де більш безпечно. 

У Glovo кажуть, що їхньою метою зараз є надання гуманітарної підтримки та логістичних послуг тим, хто цього потребує. Кур’єри компанії буде доставляти замовлення з аптек, продуктових магазинів, ресторанів, а також від неурядових організацій. Компанія відмовилась від комісійних платежів і плати за доставку партнерам, неурядовим організаціям та аптекам. А усі збори за доставку будуть перераховувати благодійному фонду «Повернись живим».

Крім того, активну компенсацію кур’єрів адаптували, щоб вони могли утримувати себе та свої сім’ї. Усі вони покриваються місцевою та глобальною страховкою.

«В Україні не вистачає основних логістичних послуг. Ми стикаємося з гуманітарною кризою, коли люди похилого віку намагаються отримати доступ до їжі — основні потреби залишаються незадоволеними. Роблячи нашу платформу доступною, ми маємо можливість позитивно впливати і підтримувати тих, хто цього потребує. Кур’єри використовують різноманітні канали для зв’язку, а надання нашої логістичної інфраструктури для основних послуг робить це набагато простішим та безпечнішим», — каже Дмитро Расновський, генеральний директор Glovo в Україні.

У компанії додали, що у разі посилання російських атак негайно припинить роботу, а всі кур’єри повинні будуть дотримуватися протоколів безпеки. Зараз графік роботи сервісу відрізняється для кожного міста і підлаштований під комендантські години. Наприклад, в Києві кур’єри працюють з 10:00 до 18:00.