Главная > Всі новини > Активісти району > Гарік Корогодський і Леся Патока випустили колекцію речей до Дня Перемоги

Гарік Корогодський і Леся Патока випустили колекцію речей до Дня Перемоги

Гарік Корогодський і Леся Патока випустили лімітовану колекцію речей, розроблених до майбутнього Дня Перемоги України. Весь прибуток від продажу піде на благодійність.

Усі одиниці колекції “Жага [до перемоги]” пошиті вручну й мають низку авторських елементів з посиланнями до історії, що або відбувалася колись, або твориться прямо зараз.

До першого дропу увійшли речі, що уособлюють чотири арткоди нації:

  • “Воля” представлена футболка з зображенням Володимира Зеленського, якого після 24 лютого 2022 року часто фотографували в одязі з принтом на грудях “I’m Ukrainian”. Цей принт автори доповнили підписом “He’s ours, we reply with pride” як повагу українців до президента, що згуртували націю;
  • “Душа” представлена білим світшотом з вишитою жовто-блакитною рукою. Остання символізує українців, які співають гімн у складні й радісні часи. Для цієї одиниці Леся взяла рядки з першого англійського перекладу гімну України, що був опублікований у виданні The New York Times 1918 року;
  • “Кров” поставлена світшотом на честь кожного українця, якому довелося пройти через заборони, революцію та війну, аби вибороти власну країну. У центрі розташована цитата з молитви до новомучеників, які поклали життя, але не втратили любові попри страждання: “Вас нищили за те, що ви безмежно любили”. Ці рядки присвятили загиблим на війні військовим, волонтерам і цивільним;
  • “Сила” представлена мінімалістичним світшотом з вишивкою “Нескорені” — однією з визначальних якостей українців як нації. Спереду вишивається код нескореного міста, яке хоче підтримати власник “Сили”.

“У цій колекції ми використали десятки технік шиття, об’ємну вишивку, виключно українські шрифти, ручну роботу, але найголовніше — міцно сплели її сенсами площі 603 628 квадратних кілометрів. Усе це — щоб пихато носити українські арткоди за кордоном, гордовито дарувати об’єкти іноземцям, феєрично виступати на самітах і прес-конференціях і, звісно, вдягти ці речі на день нашої Перемоги, який ми з жагою прагнемо наблизити”, — розповіла дизайнерка Леся Патока.

Усі чотири елементи випущені в 32 екземплярах. Колекція лімітована. Таку кількість вибрали на честь 32-ї річниці Незалежності України, яку українці та їх друзі відзначають цього року. Автори закликають зберігати витвори до дня Перемоги або носити щодня, наближаючи дату.

Кожен елемент пронумерований, щоби власник знав, річчю якого порядкового номера він володіє. Усі моделі — унісекс у трьох розмірах XS/S, M/L, XL/2XL.

100% прибутку від продажу першого дропу автори колекції направлять у чотири українські фонди та проєкти: “Птахи”, “Це моє місто”, “Хата поруч” від “Життєлюба” та “Пункти незламності”.

#речі #одяг #колекція